Konferencja Cyberbezpieczeństwo dzieci i młodzieży

Zapraszamy w dniu 1 czerwca 2023 roku na konferencję poświęconą tematyce cyberbezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

Konferencja odbędzie się w auli Politechniki Koszalińskiej przy ulicy E. Kwiatkowskiego w godzinach od 10:00  do 14:00.

Organizatorami konferencji są Politechnika Koszalińska, Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie.

Serdecznie zachęcamy nauczycieli wszystkich typów szkół do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu, na którym swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci, badacze oraz pracownicy służb mundurowych, takich jak: policjanci z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, pracownicy Urzędu Celnego, funkcjonariusze Centrum Szkolenia Sił Powietrznych i Straży Granicznej.

Nauczycieli szkół ponadpodstawowych zapraszamy wraz ze swoimi uczniami.

Konferencja będzie miała wymiar zarówno naukowy, jak i praktyczny. Mamy nadzieję, że stanie się ona ważnym wydarzeniem, podczas którego będzie można wymienić się doświadczeniami, rozwinąć sieć kontaktów oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa. Konferencja będzie również inspiracją dla uczestników do czerpania korzyści ze wzajemnych doświadczeń w obszarze nowych technologii.

Konferencja jest bezpłatna.

Zapisy na konferecję: nr formy 7.7 - zapisz się

Jeżeli nauczyciel planuje przyjść na konferencję z uczniami, to prosimy o zgłoszenie liczby uczniów mailowo szkolenia@cen.edu.pl  lub telefonicznie 94 347 67 38

Plakat konferencjiPobierz