MAC Edukacja udostępnia bezpłatnie cyfrową wersję podręczników i zeszytów ćwiczeń

W odpowiedzi na potrzeby nauczycieli, uczniów i obowiązkową naukę zdalną wydawnictwo MAC Edukacja przygotowało bezpłatne zasoby do nauki zdalnej, obejmujące materiały do wychowania przedszkolnego i edukacji szkolnej. Podręczniki, ćwiczenia, materiały interaktywne pomocne w nauce zdalnej i jej codziennej organizacji dostępne są na stronie www.mac.pl/publikacje Szukając potrzebnej publikacji możecie Państwo skorzystać z podziału na cykle i klasy. Niezbędny fragment możecie Państwo udostępnić bezpośrednio swoim uczniom, np. za pośrednictwem dziennika elektronicznego, mailem lub komunikatorem w jednym z serwisów społecznościowych.

Więcej informacji na stronie Wydawnictwa: www.mac.pl