MONSTERIADA „Koduj z Gigantami”

To już ósmą edycję ogólnopolskich bezpłatnych warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, organizowanych przez szkołę GIGANCI PROGRAMOWANIA. Dla uczestników z całego kraju przygotowano ponad 2500 miejsc na wydarzenia stacjonarne i kilka tysięcy na zajęcia online.  Eventy odbędą się w terminie 30.01. – 14.02.2021 r.

„Koduj z Gigantami” to także konkurs programowania dla uczestników zajęć.

Celem akcji „Koduj z Gigantami” jest zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży szkolnej o programowaniu, zapoznanie z narzędziami programistycznymi oraz jak najlepsze przygotowanie młodych ludzi do świadomego i mądrego korzystania z nowych technologii. Warsztaty skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku: 7+, 10+, 13+.

Więcej informacji i rejestracja na wydarzenie dostępne na stronie: www.kodujzgigantami.pl