Mobilny wychowawca

Wydawnictwo OPERON zaprasza na  cykl webinarów zaplanowanych w ramach programu Mobilny wychowawca. Został on opracowany przez Martę Młyńską i Przemka Staronia po to, aby nauczyciele mogli wzmocnić swoje kompetencje emocjonalno-społeczne, zadbać o swój dobrostan i wzmocnić relację z uczniami.

Pierwszy odbędzie się 8 marca, temat - „Lekcja w pigułce: Rozwijam skrzydła, czyli o budowaniu samoświadomości i samoakceptacji”. Autorzy opowiedzą m.in. o tym, dlaczego samoświadomość i samoakceptacja są ważne zarówno dla nauczyciela, jak i dla ucznia. Wskażą także metody i narzędzia, które pomogą wykorzystać te kompetencje zarówno do wzmocnienia swojego dobrostanu, jak i w pracy z uczniami.

Więcej informacji, zapisy - tutaj