POZYTYWNA PROFILAKTYKA. REINTEGRACJA ZESPOŁU KLASOWEGO PO PANDEMII - konferencja dla nauczycieli

Centrum Edukacji Nauczycieli we współpracy z Prezydentem Miasta Koszalina organizuje 25 września 2021r. bezpłatną konferencję dla nauczycieli, pedagogów i wychowawców:

POZYTYWNA PROFILAKTYKA. REINTEGRACJA ZESPOŁU KLASOWEGO PO PANDEMII

TEMATKA WYKŁADÓW

• 8.30 - 9.00 - rejestracja uczestników
  • 9.00- 10.30 - Integracja i reintegracja klasy po pandemii - Joanna Węgrzynowska
  • 10.30- 11.00 - przerwa kawowa
  • 11.00 – 12.30 - Pozytywna profilaktyka, czyli jak budować zespół klasowy (przykłady dobrych praktyk) - Hubert Czemierowski
  • 12.30-13.00 - wręczenie zaświadczeń

Zapisy na konferencję http://zapisy.cen.edu.pl/login, nr formy 7.1

• Joanna Węgrzynowska - mgr psychologii, certyfikowana trenerka PTP, trenerka TZA, wiceprezeska Stowarzyszenia „Bliżej Dziecka”. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć edukacyjnych dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Jest współautorką trzech programów profilaktycznych: "Program przeciwdziałania przemocy - STOP", "Bezpieczne Dzieciaki” oraz „Trening Pewności Siebie – program wsparcia dla dzieci doświadczających przemocy rówieśniczej
  • Hubert Czemierowski - mgr psychologii, certyfikowany coach oraz trener Ośrodka „Intra”, jest psychologiem szkolnym oraz trenerem Stowarzyszenia „Bliżej Dziecka” i „Spójrz Inaczej”. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy profilaktyczno-edukacyjnej z dziećmi i dorosłymi. Jest autorem programu profilaktycznego "Spotkania z Leonem".

W związku z sytuacją pandemii zostanie zachowany reżim sanitarny: zabezpieczony zostanie płyn dezynfekujący oraz bezpieczna odległość w salach dydaktycznych, a uczestnicy zostaną poproszeni o założenie maseczek oraz wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY