Program rozwojowy dla nauczycieli

Centrum Dobrego Wychowania zaprasza do wzięcia udziału w programie rozwojowym dla wychowawców, nauczycieli, rodziców oraz osób, które chcą nimi zostać realizowany przez zespół CDW w Lublinie. Program finansowany jest w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, dlatego dla uczestników jest bezpłatny.

Szkoła Świętego Mikołaja to szkoła wychowania, przywództwa i kształtowania charakteru, której uczestnicy nabywają wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznej realizacji edukacji, wychowania, pracy z grupą i drugim człowiekiem w ramach 4 szerokich tematów:

1. Prawdziwe Relacje
2. Autentyczne Przywództwo
3. Kształcenie Charakteru
4. Skuteczne Działanie

W ramach Szkoły w roku 2020 odbędą się dwie edycje składające się z 4 spotkań szkoleniowych w Lublinie oraz jednego weekendowego zjazdu w Centrum Dobrego Wychowania (łącznie 40 godzin zajęć). Pierwsza edycja rozpoczyna się już teraz, a druga odbędzie się na przełomie września i października.

Więcej informacji i zapisy...  szkola.akademiamlodziezowa.pl/program/