Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ

Zoom - aplikacja pomocna w nauczaniu przedmiotów zawodowych i nie tylko......

 W ostatnim czasie stanęliśmy w obliczu wyzwania jakim stało sie nauczanie zdalne. Nauczyciele zmuszeni zostali do poszukiwania nowych narzędzi do prowadzenia z uczniami lekcji na odległość. Moim zdaniem bardzo ciekawym rozwiązaniem i ułatwieniem dla nauczyciela w prowadzeniu lekcji on-line jest aplikacja Zoom, która umożliwia wykorzystanie podczas lekcji głosu i dźwieku. Ponadto w aplikacji jest wiele ciekawych rozwiazań, nauczyciel może wyświetlać prezentacje podczas lekcji ze zwojego komputera. Dodatkowo można udostępnić uczniom do wglądu tablicę, po której nauczyciel może pisać czy rysować. Można również nagrać prowadzoną lekcję.

           

Chciałabym Państwa  zachęcić do zapoznania sie z moim artykułem, w którym krok po kroku przedstawiam w jaki sposób korzystać z aplikacji Zoom.

 

                                                                                 Małgorzata Kwiatkowska - doradca metodyczny przedmiotów zawodowych

 

Zdjecie zaczerpnięto z:http://www.zgszebowice.pl/aktualnosci/968-nauczanie-zdalne-zadania-dla-uczniow

Pliki do pobrania
Aplikacja ZoomPobierz