Witam Państwa

Jestem nauczycielem historii z wieloletnim stażem na wszystkich poziomach. Obecnie, jako doradca metodyczny wspieram nauczycieli historii w doskonaleniu warsztatu pracy, np. w opracowywaniu programów nauczania i podejmowaniu działań innowacyjnych. Zadania realizuję poprzez prowadzenie konferencji metodycznych, warsztatów, zajęć otwartych, sieci współpracy i samokształcenia oraz udzielanie indywidualnych konsultacji.

Na stronie znajdują się dwie podzakładki: Doradca proponuje (materiały, które wyszukałem i, które uważam za przydatne w pracy nauczyciela, odnośniki do prac zamieszczonych w innym miejscu) oraz Materiały metodyczne (moje autorskie teksty i prezentacje). Na stronie, którą właśnie  Państwo czytacie znajdziecie także informacje o zbliżających się warsztatach, webinarach czy innych szkoleniach.

Zapraszam do współpracy,  do dzielenia się wiedzą również w ramach  Sieci samodoskonalenia nauczycieli historii (Platforma szkoleniowa Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie: Zaloguj się do serwisu) oraz publikacji materiałów w zakładce Bank Dobrych Praktyk.

W przypadku pytań i wątpliwości proszę o kontakt: tomasz.skonieczny@cen.edu.pl

  • Przyjazd doradcy metodycznego do Państwa placówki
    Szanowni Państwo, istnieje możliwość, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i tematu, przyjazdu doradcy metodycznego, który na miejscu udzieli porady, przeprowadzi lekcję otwartą, pomoże zaplanować pracę w poszczególnych klasach.
  • Historia w sieci
    Serdecznie zapraszam do współpracy on-line w ramach sieci adresowanej do nauczycieli historii. Na platformie e-learningowej są zamieszczane informacje i materiały metodyczne. Możecie Państwo zapoznać się z materiałami jako „gość” bez logowania lub zgłosić chęć aktywnego uczestniczenia w sieci. W tym celu należy zapisać się on-line na www.cen.edu.pl na formę 1.11