Szanowni Państwo! Koleżanki i Koledzy po fachu!

 

Głęboko wierzę, iż zaglądanie do tej zakładki oraz analiza materiałów w niej zawartych jest i nadal będzie dla Was…  zawodowym przyzwyczajeniem. Jako doradca metodyczny z czternastoletnim  stażem chętnie dzielę się moją wiedzą i  bogatym doświadczeniem, które zdobyłam  podczas dwudziestu pięciu lat pracy w szkole podstawowej, gimnazjum oraz liceum ogólnokształcącym.

Zakładka Język angielski ( szkoły ponadpodstawowe) składa się z dwóch podzakładek  Doradca proponuje oraz Materiały metodyczne. W pierwszej części znajdziecie Państwo ciekawe materiały, które mogą być przydatne w pracy nauczyciela. W drugiej części możecie znaleźć moje  autorskie teksty i prezentacje.

Na stronie, którą właśnie  Państwo czytacie znajdziecie również istotne informacje  o zbliżających się warsztatach oraz webinarach.

Warto wiedzieć, iż w ramach  Sieci samodoskonalenia nauczycieli języka angielskiego i francuskiego  możecie Państwo  wymieniać się doświadczeniami. Osoby chętne do zamieszczenia swoich publikacji oraz materiałów mogą je umieścić w zakładce Bank Dobrych Praktyk. W tym celu należy skontaktować się ze mną.

 

Z wyrazami szacunku

Katarzyna Sobańska

doradca metodyczny języka angielskiego i francuskiego

kontakt mailowy :katarzynasobanska@cen.edu.pl

dyżur w CEN: środa- 9.45-14.15