Szanowni Państwo! Koleżanki i Koledzy!

Kim jestem?

Absolwentka UG, polonistka w Szkole Podstawowej nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie. Współzałożycielka grupy na FB „Polonista w sieci. Polski z Kafką”.

Nieustannie poszukuję nowych wyzwań, zaciekawiam uczniów, których pobudzam do działania. Jestem pełna pasji i energii. Uczę się na błędach i nie wstydzę się do tego przyznać. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem. Uczeń to mój partner – stawiam na relacje. Ponadto fascynuje mnie OK i myślenie wizualne.

Zakładka Język polski (szkoły podstawowe) składa się z dwóch podzakładek  Doradca proponuje oraz Materiały metodyczne. W pierwszej części znajdziecie ciekawe materiały, które wyszukałam i, które uważam za przydatne w pracy nauczyciela. W drugiej części  odnaleźć możecie moje autorskie teksty i prezentacje.

Na stronie, którą właśnie  Państwo czytacie, znajdziecie istotne informacje  o zbliżających się warsztatach oraz webinarach.

Zapraszam do współpracy,  do dzielenia się wiedzą w ramach  Sieci samodoskonalenia nauczycieli języka polskiego sieć nauczycieli oraz publikacji materiałów w zakładce Bank Dobrych Praktyk.

Z pozdrowieniami

Katarzyna Jacewicz

Doradczyni  metodyczna języka polskiego

 

kontakt mailowy katarzynajacewicz@cen.edu.pl

dyżur w CEN: środa- 8.00-17.00