Szanowne Koleżanki  i Koledzy!

Jestem nauczycielem przedmiotów nauczanych w języku ukraińskim, z wieloletnim stażem pracy. Obecnie jako doradca  wspieram  nauczycieli  przedmiotów  nauczanych  w języku ukraińskim w zespołach międzyszkolnych i białoborskich szkołach.

Na stronie znajdują się dwie pod zakładki: Doradca proponuje/tu znajdziecie materiały ,które uważam za przydatne w pracy n-la,/oraz Materiały metodyczne.

Zapraszam do współpracy, do dzielenia się wiedzą w ramach  Sieci  samodoskonalenia nauczycieli przedmiotów uczących w j. ukraińskim. Zaloguj się do serwisu-Platforma szkoleniowa  Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie.

Irena Drozd - irena.drozd@cen.edu.pl

  • Bieżące informacje.
    Bieżące informacje dotyczące znaczących dat, które należy zrealizować w szkołach i zespołach międzyszkolnych j. ukraińskiego.
  • Język ukraiński w sieci
    Serdecznie zapraszam do współpracy on-line w ramach sieci adresowanej do nauczycieli języka ukraińskiego. Na platformie e-learningowej są zamieszczane informacje i materiały metodyczne. Możecie Państwo zapoznać się z materiałami jako „gość” bez logowania lub zgłosić chęć aktywnego uczestniczenia w sieci. W tym celu należy zapisać się on-line na www.cen.edu.pl na formę 1.10