Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ

EduFocus. Zeszyt metodyczny nr 3.

W trzecim numerze naszej publikacji metodycznej “eduFOCUS” prezentujemy Czytelnikom artykuły dotyczące stosowania TIK w nauczaniu. Tematykę numeru trzeciego planowaliśmy już we wrześniu 2019 r. Bieżąca potrzeba wykorzystania technologii cyfrowej w nauczaniu na odległość zainspirowała środowisko oświatowe do poszukiwania skutecznych rozwiązań metodycznych sprzyjających edukacji on-line. Też włączamy się aktywnie w proces wspierania nauczycieli w realizacji nowego zadania.

W tym numerze  naszego periodyku  znalazły się materiały ukazujące różnorodność technicznych środków dydaktycznych. Przedstawione zostały propozycje ich wykorzystania przy realizacji zajęć on-line w przedszkolu, lekcji przedmiotowych w szkole, na zajęciach pozalekcyjnych, także w kształceniu zawodowym. Instruktażowe publikacje ilustrują zastosowanie wybranych narzędzi w nauczaniu. Autorzy artykułów dzielą się również swym doświadczeniem z realizacji zdalnego nauczania. Czytelnicy zainteresowani problematyką mogą zapoznać się z zestawem publikacji dostępnych w naszej Bibliotece Pedagogicznej w Koszalinie. Zapraszamy do lektury!

E-publikacja w zakładce "eduFocus - Zeszyty metodyczne".