Nowa baza danych i szkoleń prowadzonych przez CEN

Szanowni Państwo!

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, przygotowaliśmy nową bazę danych prowadzoną przez CEN Koszalin. 
W związku z tym, prosimy Państwa o ponowne założenie kont. Dzięki temu będzie można zapisywać się na szkolenia, sprawdzać historię szkoleń i pobierać swoje certyfikaty.

Konto musi zostać zweryfikowane poprze e-mail potwierdzający – jeśli go Państwo nie otrzymali proszę skorzystać z opcji „Wyślij ponownie e-mail potwierdzający”.

W przypadku problemów z hasłem – proszę skorzystać z opcji „Przypomnij hasło”.

Zapisy na szkolenia odbywają się w Panelu użytkownika  - Nowe szkolenie lub poprzez Kalendarz szkoleń. Kalendarz szkoleń dostępny jest także na stronie głównej CEN (w zakładce po lewej stronie).

Z pierwszej opcji (Panel) można skorzystać w każdym momencie, nawet jeśli termin szkolenia nie jest jeszcze dokładnie znany. Kiedy zostanie on ustalony, otrzymacie Państwo wiadomość mailową i prośbę o potwierdzenie udziału. Dodatkowo 3 dni przed szkoleniem pojawi się e-mail przypominający i dający możliwość rezygnacji ze szkolenia.

Natomiast zapisując się przez kalendarz szkoleń, od razu trafiają Państwo do właściwej grupy – zapis ten jest równoznaczny z potwierdzeniem uczestnictwa w szkoleniu. System wyśle wiadomość przypominającą o szkoleniu i z możliwością rezygnacji na 3 dni przed terminem kursu.

Certyfikaty ze szkoleń w formie webinarium oraz e-learning dostępne będą wyłącznie w wersji elektronicznej na Państwa kontach.

Certyfikaty ze szkoleń stacjonarnych otrzymacie Państwo po skończonych zajęciach, dodatkowo można je będzie pobrać z poziomu swojego konta i samodzielnie wydrukować.