Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ

Zmiany w funkcjonowaniu Centrum Edukacji Nauczycieli

Informujemy, że Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie będzie niedostępne dla interesantów do odwołania. W związku z przedłużeniem czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty oraz koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 informujemy o odwołaniu w Centrum Edukacji Nauczycieli stacjonarnych form doskonalenia zawodowego nauczycieli do końca czerwca br. Jednocześnie informujemy, że od dnia 18 maja br. umożliwiony będzie dostęp do zbiorow biblioteki pedagogicznej. Szczegółowe informacje w tym zakresie znajdują się w zakładce Biblioteka Pedagogiczna CEN.

Zapraszamy do korzystania z oferty online, do której dostęp jest możliwy na bieżąco poprzez nasza bazę szkoleń (Zapisy on-line):

- formy warsztatowe e-learningowe realizowane na naszej platformie szkoleniowej przez nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych oraz webinaria (szczegółowe informacje w zakładce Bieżące kursy CEN),

- sieci współpracy i samokształcenia prowadzone przez doradców metodycznych (szczegółowe informacje w zakładce Oferta szkoleniowa CEN)

Na stronie głównej w zakładce Edukacja zdalna znajdziecie Państwo propozycje dotyczące kształcenia na odległość. Materiały do wykorzystania w ramach edukacji zdalnej przygotowane przez doradców metodycznych znajdują się również w zakładce Doradztwo metodyczne.

Konsultanci i doradcy metodyczni CEN są dostępni pod swoimi adresami mailowymi, które możecie Państwo znaleźć w zakładkch: O nas oraz Doradztwo metodyczne. Zachęcamy do korzystania z konsultacji.