Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ

Zasady funkcjonowania Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie od 1 września 2020 roku

W czasie trwania stanu epidemii Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie funkcjonuje zgodnie z zasadami bezpieczeństwa określonymi w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów
w związku z wystąpieniem stanu epidemii. W związku z tym na czas trwania stanu zagrożenia epidemiologicznego osoby korzystające z usług w obiektach CEN obowiązują następujące zasady:

  1. Wszystkie osoby wchodzące do Centrum Edukacji Nauczycieli są zobowiązane do dezynfekcji rąk w wyznaczonych do tego celu miejscach.
  2. Osoby przebywające w pomieszczeniach zamkniętych są zobowiązane do zakrywania ust i nosa oraz zachowania dystansu społecznego zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020r w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
  3. W przypadku osób przychodzących na indywidualne konsultacje z pracownikami CEN obowiązuje wcześniejsze uzgodnienie terminu spotkania telefonicznie lub mailowo.
  4. W związku z obowiązującymi normami dotyczącymi liczby osób, które mogą jednocześnie przebywać w zamkniętych pomieszczeniach, ograniczona została liczba dostępnych miejsc siedzących w salach dydaktycznych. Uczestników szkoleń obowiązuje zasada zajmowania tylko tych miejsc, które nie zostały wyłączone z użytkowania.
  5. Szczegółowe zasady korzystania z księgozbioru biblioteki pedagogicznej zamieszczone są na stronie internetowej CEN w zakładce Biblioteka Pedagogiczna CEN.

Wszystkie osoby odwiedzające obiekty, w których funkcjonuje Centrum Edukacji Nauczycieli i korzystające z naszej oferty szkoleniowej prosimy o zastosowanie się do powyższych zasad.

Ze względu na znacznie ograniczoną liczbę miejsc dla uczestników szkoleń prosimy o możliwie szybkie potwierdzanie swojego udziału w szkoleniu! Link do potwierdzenia znajduje się w wysyłanej do Państwa informacji mailowej o terminie realizacji danej formy szkoleniowej.