Zmiana organizacji pracy Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie

Informujemy, że w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 9 października 2020r.  sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów
w związku z wystąpieniem stanu epidemi, Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie, w tym Biblioteka Pedagogiczna oraz oddziały zamiejscowe, do dnia 4 grudnia 2020 roku pozostanie zamknięte dla interesantów. Pracownicy CEN realizują swoje zadania w trybie zdalnym. Adresy mailowe konsultantów znajdują sie w zakładce O nas, a doradców metodycznych w zakładce Doradztwo metodyczne.

 

Zapraszamy do udziału w formach szkoleniowych realizowanych w formule zdalnej ujętych w naszej ofercie na rok szkolny 2020/2021 (zakładki: Oferta szkoleniowa CEN oraz Bieżące kursy CEN). Informacje w tej sprawie przekazywane są również przez doradców metodycznych poszczególnych przedmiotów w zakładce Doradztwo metodyczne. 

W artykule Jesienne Zespoły Metodyczne 2020 zamieszczonym na stronie głownej znajdziecie Państwo informacje o terminach oraz linki do poszczególnych form warsztatowych realizowanych w ramach zespołów metodycznych w formule zdalnej. Zaświadczenie o udziale w formie szkoleniowej można otrzymać pod warunkiem zalogowania się z imienia i nazwiska na wybranym szkoleniu oraz wysłania e-maila na adres szkolenia@cen.edu.pl z prośbą o przesłanie zaświadczenia pocztą zwrotną.

Linki do dyżurów metodycznych realizowanych w formule zdalnej (webinaria) są zamieszczane przy poszczególnych formach w zakładce Bieżące kursy CEN. 

 

Informacje na temat dostępu do księgozbioru w wersji online znajdują się w zakładce Biblioteka Pedagogiczna CEN.