• OFERTA SZKOLENIOWA CEN NA ROK 2025/2026
    Przedstawiamy ofertę doskonalenia nauczycieli na rok szkolny 2025/2026. W naszej ofercie znalazły się te formy, które dotychczas cieszyły się zainteresowaniem oraz propozycje wynikające z oczekiwań i sugestii kadry kierowniczej oraz nauczycieli. Uwzględniamy również kierunki polityki oświatowej państwa.
  • Kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2026/2027
    Ministerstwo Edukacji Narodowej określiło podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2026/2027.
  • Konferencja "Realizacja założeń nowej podstawy programowej 2026 z informatyki"
    26 maja 2026 roku nauczyciele informatyki szkół podstawowych i ponadpodstawowych uczestniczyli w konferencji połączonej z warsztatami, która dotyczyła zmian w podstawie programowej przedmiotu.
  • Dydaktyka ogólna - powrót do interdyscyplinarności - III Seminarium naukowe
    30 maja 2026 r. w Auli Politechniki Koszalińskiej przy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego odbyło się III Seminarium Naukowe „Dydaktyka Ogólna – Powrót do Interdyscyplinarności”, zorganizowane pod opieką naukową dr hab. Janiny Świrko, prof. PK. Uroczystego otwarcia wydarzenia dokonał dr hab. Michał Polak, prof. PK, Dziekan Wydziału Humanistycznego Politechniki Koszalińskiej.
  • Wyniki XXIII edycji Małych Olimpiad Przedmiotowych i Olimpiady Malucha
    Przedstawiamy wyniki XXIII edycji Małych Olipiad Przedmiotowych oraz Olimpiady Malucha w roku szkolnym 2025/26.  Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Małych Olimpiad Przedmiotowych laureatami zostają osoby z trzema najwyższymi wynikami z testu. Laureaci i ich opiekunowie zostaną poinformowani o terminie i miejscu podsumowania Małych Olimpiad Przedmiotowych, połączonego z wręczaniem nagród i dyplomów. Serdecznie dziękujemy uczniom za udział w konkursach oraz gratulujemy wyników. Podziękowania składamy również nauczycielom, którzy zaangażowali się w przygotowywania uczniów do Małych Olimpiad.
  • UWAGA! Awaria serwera
  • III edycja szkolenia „Mediator Rówieśniczy” zakończona egzaminem
    18 maja 2026 r. w Zespole Szkół nr 7 im. Bronisława Bukowskiego w Koszalinie odbył się egzamin podsumowujący III edycję szkolenia „Mediator Rówieśniczy”. Szkolenie, obejmujące 20 godzin zajęć warsztatowych, ukończyło dziesięcioro uczniów szkoły. Uczestnicy zdobyli kwalifikacje i kompetencje niezbędne do prowadzenia mediacji rówieśniczych. Program realizowano zgodnie z wytycznymi Rzecznika Praw Dziecka zawartymi w dokumencie „Standardy mediacji rówieśniczej i szkolnej w szkołach i innych placówkach oświatowych”.