30 maja 2026 r. w Auli Politechniki Koszalińskiej przy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego odbyło się III Seminarium Naukowe „Dydaktyka Ogólna – Powrót do Interdyscyplinarności”, zorganizowane pod opieką naukową dr hab. Janiny Świrko, prof. PK.
Uroczystego otwarcia wydarzenia dokonał dr hab. Michał Polak, prof. PK, Dziekan Wydziału Humanistycznego Politechniki Koszalińskiej.