Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową CEN

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą szkoleniową CEN zamieszczoną w Informatorze na rok szkolny 2023/2024. Znajdziecie w niej Państwo różnorodne formy  doskonalenia adresowane do nauczycieli oraz kadry kierowniczej skół i placówek oświatowych.  Będą one realizowane zarówno stacjonarnie jak i w formie zdalnej. Szczególnej uwadze dyrektorów polecamy kompleksowe wspomaganie szkół i placówek oświatowych. Jest to ciekawa forma realizacji długofalowej współpracy prowadząca do rozwoju zawodowego nauczycieli oraz placówki oświatowej jako instytucji. W Informatorze umieściliśmy formy, które w poprzednich latach cieszyły się Państwa zainteresowaniem oraz wynikające z oczekiwań i sugestii nauczycieli a także kadry kierowniczej.  W naszej ofercie uwzględniamy również szkolenia  związane z realizacją kierunków polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2023/2024.  Zachęcamy także do aktywnego udziału w sieciach współpracy i samokształceniach prowadzonych przez pracujących w CEN doradców metodycznych.

Informacja o formach szkoleniowych uruchamianych w najbliżym czasie znajduje się w zakładce Kalendarz szkoleń CEN znajdującej się na stronie głównej. Linki do webinariów będą udostępniane w dniu wydarzenia w zakładce Linki do webinariów.

Zapisy na kursy i szkolenia prowadzimy z wykorzystaniem elektronicznej bazy szkoleń   >>>>>  zapisy on-line.  W przypadku problemów z zalogowaniem się na swoje konto prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt telefoniczny w sprawie szkoleń:  /94/ 347-67-38

Dodatkowe informacje    >>>>>    czytaj więcej 

 

Zmiana rachunku bankowego

Aktualny numer: Santander Bank Polska SA

 31 1090 2268 0000 0001 4813 0352

Informujemy, że wystawienie faktury VAT możliwe jest w nieprzekraczalnym 
terminie 7 dni od daty zapłaty pod warunkiem, że na paragonie znajduje się NIP nabywcy.

Prosimy o umieszczenie na przelewach uwagi o chęci otrzymania faktury wraz z podaniem NIP-u nabywcy.


Zgłoszenia papierowe oraz aktualny informator 

Pliki do pobrania
Wspomaganie szkół i placówek oświatowych - karta zgłoszeniaPobierz
Kurs kwalifikacyjny - karta zgłoszeniaPobierz
Warsztaty na terenie szkoły - karta zgłoszeniaPobierz
Szkolenie zespołu nauczycieli na terenie szkoły (rada pedagogiczna) - karta zgłoszeniaPobierz
Wsparcie udzielane przez doradcę metodycznego - karta zgłoszeniaPobierz