PRACOWNIA PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH 2023/24

                                         

 

W bieżącym roku szkolnym  z myślą o Waszych potrzebach przygotowaliśmy bardzo interesujące szkolenia, z których  możecie skorzystać w formie on-line i stacjonarnej na terenie CEN lub w Waszej placówce. Chętnie  przyjedziemy do Waszych szkół, aby z zespołem nauczycieli omówić istotne dla Was problemy lub przedstawić w praktyce ciekawe rozwiązania metodyczne. Oferujemy  pomoc nauczycielom,  którzy chcą poznać i wdrażać w swojej  pracy nowoczesne podejście do nauczania i potrzebują wsparcia doświadczonych praktyków.

 

Zapraszamy!

 

W skład zespołu doradców  przedmiotów humaniatycznych wchodzą:

 

Katarzyna Jacewicz - doradca metodyczny z języka polskiego (szkoły podstawowe)

Aleksandra Stepień - doradca metodyczny z języka polskiego (szkoły ponadpodstawowe)

Dorota Wójcicka- Popowicz  -  doradca metodyczny z języka angielskiego

Renata Lemańczyk - doradca metodyczny z języka niemieckiego

Tomasz Skonieczny - doradca metodyczny z  historii

Kazimierz Raczyński - doradca metodyczny z  religii

 

Anna Walkowiak

Kierownik Pracowni Humanistycznej

 

                           

Wykład Pani ProfesorJoanny Mytnik cz. 1  - 28.10.23 r. CEN Koszalin

Seminarium o ocenianiu - Debata 

 

 

 

                       

 

 

                   

                                                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 • Seminarium o szczęściu w szkole
  Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie w Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie ze zanany i cenionym psychoterapeutą Tomaszem Bilickim. Tym razem tematem rozmowy będzie szczęście w szkole. Na seminarium, które odbędzie się 1 lutego 2024 r. o godz. 16.00.
 • Refleksje po seminarium o ocenianiu
  W sobotę 28 października spotkaliśmy się w Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie na pierwszym seminarium z cyklu "Szczęście w szkole". Spotkanie na temat oceniania rozpoczęła Pani dr hab. Joanna Mytnik Profesor Politechniki Gdańskiej i dyrektorka Centrum Nowoczesnej Edukacji. https://youtu.be/e1m7ms8T3OQ
 • Seminarium o ocenianiu
  Zapraszamy nauczycieli i rodziców na "Seminarium o ocenianiu" , które odbędzie się 28 października w Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie. Podczas spotkania będziecie mieli Państwo możliwość wysłuchania wykładu Pani prof. dr hab Joanny Mytnik z Politechniki Gdańskiej oraz debaty z udziałem uczniów, rodziców, nauczycieli i przedstawicielki nadzoru pedagogicznego.
 • Wieczorne rozmowy humanistów o książkach pt. “Co zrobić, żeby książki zostały na półkach ”
  Już po raz trzeci zapraszamy nauczycieli przedmiotów humanistycznych na "Wieczorne rozmowy humanistów". Tym razem tematem przewodnim będą książki. “Co zrobić, żeby książki zostały na półkach ” to tytuł wystąpienia Pana Bogusława Kołcza z Nowego Sącza, wieloletniego dyrektora szkoły, polonisty, autora licznych publikacji i artykułów. W drugiej części doradcy przedstawią interesujące i kreatywne metody pracy z tekstem.
 • Kiermasz podręczników przedmiotów humanistycznych - 15.04.2023 r.