KONKURS FOTOGRAFICZNY

 

 

 

Już po raz szósty zapraszamy uczniów wszystkich typów szkół do udziału w konkursie fotograficznym „Wokół nas - ludzie, miejsca, sytuacje” , który jest realizowany w ramach projektu "Pomorze Zachodnie -TO MY!"

 

Regulamin 

Karta zgłoszenia

 

Zachęcamy  również  zainteresowanych uczniów do udziału w konkursie na plakat elektroniczny   "Niech o nas mówią inni" promujący nasz region w języku obcym.

Konkurs na plakat - regulamin

karta zgłoszenia

 

 

 

  • Podsumowanie Konkursu Fotograficznego "Wokół nas- ludzie, miejsca, sytuacje"
    20 maja 2017 r. w Centrum Edukacji Nauczycieli odbyła się uroczystość podsumowania Konkursu Fotograficznego "Wokół nas - ludzie, miejsca, sytuacje". Laureatom konkursu zostały wręczone nagrody i dyplomy, nauczyciele otrzymali podziękowania.
  • Wyniki konkursu fotograficznego "Wokół nas -ludzie, miejsca, sytuacje" 2017 r.
    Już po raz piąty komisja konkursowa oceniała fotografie nadesłane na konkurs realizowany w ramach "Pomorza Zachodniego - TO MY!". Dziękujemy nauczycielom i uczniom za udział w konkursie. Nagrodzonych uczniów, nauczycieli oraz rodziców zapraszamy na uroczystość wręczenia dyplomów i nagród, która odbędzie się 26 maja 2017 r. o godz. 16.00 do Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie. Jednocześnie informujemy, że konkurs filmowy "Stąd jesteśmy!" w bieżącym roku nie został rozstrzygnięty ze względu na niewielką liczbę nadesłanych prac. Zapraszamy do udziału w konkursach w przyszłym roku szkolnym!