• Zapraszamy na cykl szkoleń z nowej podstawy programowej
 • 5 - 7 kwietnia 2017 - KLUB DYREKTORA
  Zapraszamy dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych na kolejne spotkanie. Tym razem tematem wiodącym będą sprawy kadrowe.
 • Informacja po wiosennych zespołach metodycznych
  Wiosenne Zespoły Metodyczne i XVIII Targi Edukacyjne Z pomysłem na dobrą, nowoczesną szkołę XVIII Targi Edukacyjne oraz Wiosenne Zespoły Metodyczne organizowane przez nasze Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie w dniach 17-18 marca 2017 r. zgromadziły w Zespole Szkół nr 11 w Koszalinie wielu nauczycieli zainteresowanych zmianami planowanymi w oświacie. W różnego rodzaju zajęciach: wykładach, pokazach, warsztatach, zajęciach praktycznych, artystycznych, sportowych, metodycznych i konsultacjach – w pięćdziesięciu ośmiu propozycjach – wzięło udział ponad 2280 nauczycieli.
 • Po konferencji MAMO! TATO! PROGRAMUJĘ!
  11 marca 2017 roku odbyła się w Centrum Edukacji Nauczycieli konferencja dla nauczycieli szkól podstawowych i gimnazjów na temat nauki programowania pod hasłem MAMO! TATO! PROGRAMUJĘ!
 • Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Wokół nas - ludzie, miejsca, sytuacje" 2017 r.
  Już po raz piąty komisja konkursowa oceniała fotografie nadesłane na konkurs realizowany w ramach "Pomorza Zachodniego - TO MY!". Dziękujemy nauczycielom i uczniom za udział w konkursie. Nagrodzonych uczniów, nauczycieli oraz rodziców zapraszamy na uroczystość wręczenia dyplomów i nagród, która odbędzie się 26 maja 2017 r. o godz. 16.00 do Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie. Jednocześnie informujemy, że konkurs filmowy "Stąd jesteśmy!" w bieżącym roku nie został rozstrzygnięty ze względu na niewielką liczbę nadesłanych prac. Zapraszamy do udziału w konkursach w przyszłym roku szkolnym!
 • Edukacja globalna
  CEN w Koszalinie współpracuję jako partner regionalny  z ORE w Warszawie w zakresie realizacji projektu "Edukacja globalna. Liderzy Edukacji na rzecz rozwoju" współfinansowanego z programu polskiej współpracy rozwojowej MSZ RP.
 • Punkt konsultacyjno-informacyjny programu ERASMUS+ Edukacja szkolna
  W CEN w Koszalinie  funkcjonuje punkt konsultacyjno-informacyjny programu ERASMUS+ EDUKACJA SZKOLNA. Konsultant regionalny programu jest osobą przeszkoloną i autoryzowaną przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji  w Warszawie, która   stanowi Agencję Narodową programu ERASMUS+  w Polsce.