Jesienne Zespoły Metodyczne 2019

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy nauczycieli różnych typów szkół do udziału w Jesiennych Zespołach Metodycznych. W ofercie prezentujemy bogaty zestaw tematów spotkań metodycznych dla przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych.

W tym roku oferta zawiera 16 tytułów zespołów metodycznych z zakresu doskonalenia nauczycieli przygotowanych przez nowo powołanych doradców metodycznych zatrudnionych w CEN w Koszalinie.

Nasze spotkania metodyczne planujemy w pobliżu Państwa miejsca zamieszkania, dlatego organizujemy je w Drawsku Pomorskim, Szczecinku oraz w Kołobrzegu, a nie tylko w Koszalinie.

Najbliższe zespoły metodyczne planowane są na 26 października 2019 r. w Złocieńcu. Następne odbędą się 16 listopada 2019 r. w Kołobrzegu i 23 listopada 2019 r. w Szczecinku. Pozostałe spotkania planujemy w różnych terminach w Koszalinie.

Bardzo proszę o rozpowszechnienie załączonego plakatu zawierającego tytuły proponowanych zespołów. Informuję jednocześnie, że spotkania metodyczne nie wymagają żadnej formy zgłaszania się, a udział w tych zespołach jest bezpłatny.

Plakaty:

1. KALENDARZ SPOTKAŃ METODYCZNYCH W KOSZALINIE  >>> PLAKAT<<<

2. 26.10.2019 r. dla powiatu drawskiego     >>> PLAKAT<<<

3. 16.11.2019 r. dla powiatu kołobrzeskiego >>>PLAKAT<<<

4. 23.11.2019 r. dla powiatu szczecineckiego i wałeckiego  >>> PLAKAT <<<

5. KALENDARZ SPOTKAŃ RELIGIA    >>> PLAKAT <<<