Wiosenne zespoły metodyczne 2019 r.

Zapraszamy, jak co roku, do uczestnictwa w Wiosennych Zespołach Metodycznych połączonych z XX Targami Edukacyjnymi w dniach 5-6 kwietnia 2019 r. Impreza odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 3 w Koszalinie przy ul. Jabłoniowej 23. Szczegółowy harmonogram spotkań metodycznych zawarty jest w załączniku.

W ramach spotkań metodycznych organizujemy Klub Dyrektora alternatywnie w piątek lub w sobotę, na którym omawiane będą bieżące zmiany w prawie i nadzór dyrektora nad kształtowaniem kompetencji kluczowych.

Dla nauczycieli wychowania fizycznego organizujemy spotkanie z trenerami: Maciejem Matenko i Tomaszem Michalczyszynem.

UWAGA! Obowiązuje strój sportowy.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma bezpłatnie trzy pozycje książkowe dotyczące nowoczesnych metod pracy z dziećmi: pt: „Podręcznik trenera piłki nożnej”, „Piłka nożna w szkole”, „ABC trenera dzieci”

 Każdy obecny otrzyma też certyfikat uczestnictwa w szkoleniu, zostanie on przesłany na jego konto, które należy założyć na stronie www.pzpn24.pzpn.pl - wg instrukcji rejestracji.

 https://www.youtube.com/watch?v=LiatNyoXEDQ  (ważne, aby zaznaczyć funkcję trener!!!)

Po zarejestrowaniu się, należy wejść w wydarzenia-kursy,licencje&konferencje-organizacja:Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej- rodzaj: Szkolenia Mobilnego AMO i aplikować na szkolenie w Koszalinie 05.04.2019.

 

 

 

 

Pliki do pobrania
HARMONOGRAM WIOSENNYCH ZESPOŁÓW METODYCZNYCHPobierz