PRACOWNIA HUMANISTYCZNA

 

Doradcy metodyczni z języka polskiego, angielskiego, francuskiego, niemieckiego oraz ukraińskiego  są do Państwa dyspozycji w każdą środę w CEN w Koszalinie. 
Zachęcam do kontaktowania się mailowego i telefonicznego (w zakładce "Dyżury" są podane informacje szczegółowe).

W Informatorze form doskonalenia CEN w Koszalinie oraz na stronie www.cen.edu.pl zamieszczone są propozycje przedmiotowych dyżurów metodycznych, które są organizowane we środy lub soboty.

Informacje o zespołach metodycznych, na które  serdecznie zapraszamy są rozsyłane mailowo do szkół oraz publikowane na stronie głównej CEN w Koszalinie.

Doradcy prowadzą na platformie e-learningowej przedmiotowe sieci współpracy. Zamieszczane są tam aktualne informacje, ciekawe artykuły oraz materiały. Możecie Państwo wejść i zapoznać się z siecią na zasadach gościa bez konieczniości logowania się.

Pamiętajcie również  o firmowym i czytelniczym facebooku "Szukam, myślę, czytam"
na www.cen.edu.pl

W  roku szkolnym 2018/2019  roszerzona została oferta adresowana do nauczycieli i uczniów w ramach projektu  "Pomorze Zachodnie - TO MY! W naszym Informatorze oraz
na www.cen.edu.pl w zakładce "PROJEKTY" znajdzicie Państwo więcej informacji
i regulaminy konkursów. 

 

Serdecznie zaparaszam  do korzystania z całej gamy propozycji przygotowanych z myślą o Was w imieniu swoim i całego zespołu humanistycznego!  

                                                              Anna Walkowiak

Kierownik Pracowni Humanistycznej