PRACOWNIA HUMANISTYCZNA

 

Doradcy metodyczni z języka polskiego, angielskiego, francuskiego, niemieckiego, ukraińskiego oraz historii i wos są do Państwa dyspozycji w każdą środę w CEN w Koszalinie. Zachęcam do kontaktowania się mailowego i telefonicznego (w zakładce "Dyżury" są podane informacje szczegółowe).

W Informatorze form doskonalenia CEN w Koszalinie oraz na stronie www.cen.edu.pl zamieszczone są propozycje przedmiotowych dyżurów metodycznych, które są organizowane we środy lub soboty. Do nauczyciel języków obcych jest adresowany kurs e-learningow  na temat dysleksji.

Informacje o zespołach metodycznych, na które  serdecznie zapraszamy  nauczycieli są rozsyłane mailowo do szkół oraz publikowane na stronie głównej CEN wKoszalinie.

Doradcy prowadzą na platformie e-learningowej przedmiotowe sieci współpracy. Zamieszczane są tam aktualne informacje, ciekawe artykuły oraz materiały. Możecie Państwo wejść i zapoznać się z siecią na zasadach gościa bez konieczniości logowania się. Jeżeli natomiast  zechcecie, aby doradcy bezpośrednio się z Wami kontaktowali i przesyłali wiadomości, to należy zgłosić się do swojego doradcy metodycznego i wtedy zostaniecie dopisani do listy uczestników.

Pamiętajcie również  o firmowym i czytelniczym facebooku "Szukam, myślę, czytam" na www.cen.edu.pl

 

 

                                                                         

 

W  roku szkolnym 2017/2018  roszerzona została oferta adresowana do nauczycieli i uczniów  w ramach projektu  "Pomorze Zachodnie - TO MY! W naszym Informatorze oraz na www.cen.edu.pl w zakładce "PROJEKTY" znajdzicie Państwo więcej informacji i regulaminy konkursów. 

 

Serdecznie zaparaszam  do korzystania z całej gamy propozycji przygotowanych z myślą o Was w imieniu swoim i całego zespołu humanistycznego!  

                                                              Anna Walkowiak

Kierownik Pracowni Humanistycznej